Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
Vyhľadávanie
V ponuke je 58 nehnuteľností.

O nás

Dlhoročné pôsobenie v realitnej sfére viedlo k založeniu spoločnosti PETRASREAL.

Venujeme sa predovšetkým lokálnemu realitnému trhu. Našou snahou nie je riešiť obchod vo veľkom objeme ponuky a dopytu, ale dôsledne sa venovať svojim aktuálnym klientom tak, aby naša snaha viedla k ich úplnej spokojnosti.

Naše dlhodobé pôsobenie viedlo aj k vytvoreniu partnersko - priateľských vzťahov s inými spoločnosťami pôsobiacimi v realitnom obchode. Je to náš benefit, vlastnou snahou a dobrou spoluprácou vieme uspokojiť potreby našich klientov. Ako členovia Združenia realitných kancelárií Slovenska sme spoluvlastníkom portálu www.zoznamrealit.sk, jediného portálu vo vlastníctve realitných kancelárií.

Okrem realitných služieb, právneho servisu spojeného s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností, vieme Vám sprostredkovať pridružené služby spojené s daným obchodom ako sprostredkovanie kompletného finančného servisu, služby súdneho znalca, geodeta, statika, bytového dizajnéra, sťahovacie a upratovacie služby, služby spojené s kompletnou rekonštrukciou, alebo výstavbou Vašej nehnutelnosti.

Tešíme sa na Vás, na každého nášho nového klienta, pretože naša práca je aj našou záľubou.