Predaj peknej novostavby 5.izb RD v Nitre Na Prameni s bazénom
Cena: |
530 000,00 €
|
Kraj: | Nitriansky kraj |
Okres: | Nitra |
Obec: | Nitra |
Ulica: | Na Prameni |
Kategória: | Domy a vily |
Stav objektu: | novostavba |
Počet miestností: | 5 |
Podlahová plocha: | 350 m2 |
Plocha pozemku: | 798 m2 |
Energ. certifikát: | neuvedené |
Balkón: | nie |
Loggia: | nie |
Terasa: | nie |
ID inzerátu: | 391 |
Popis ponúkanej nehnuteľnosti:
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI
POLOHA
Nitra – Na Prameni
POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Pre klienta, ktorý hľadá bývanie v komfortnom rodinnom dome vo výbornej lokalite, kompletne vybavený, v prípade potreby zariadený, s upraveným okolím a bazénom, ponúkame na predaj 5.izb RD Na Prameni.
Rodinný dom má podlahovú plochu 350 m2, pri dome sú všetky IS, kolaudovaný bol v roku 2015, je 5 izbový s prestrešenou terasou, záhradným domčekom, bazénom a murovaným oplotením s ručne kovanou bránou na el. otváranie. Pri dome na nachádza keramický bezúdržbový bazén so solinátorom, technika k bazénu je umiestnená v podpivničenom záhradnom domčeku. Pozemok má upravené udržované okolie, zabezpečené zavlažovacím systémom kvapková závlaha, podsvietenie rastlín. Pri dome je 7,5 kubíková nádrž, ktorá zachytáva dažďovú vodu a slúži na zavlažovanie.
Stavebným materiálom je 45 cm tehla Vinenberger, strecha škridla Tondach, kúrenie podlahové plynové + krb s prieduchmi do všetkých izieb. Okná plastové Salamander, kvalitné drevené podlahy, kotol plynový Budurus s 300 l zásobníkom na vodu s predprípravou ohrevu na solárne panely. Dom je zabezpečený Alarm systémom. V dome je centrálny vysávač. Kuchynská linka je v prevedení drevo, vyrobená na mieru so vstavanými elektrospotrebičmi Elektrolux, vrátane kávomatu.
RD 5 izb, tvorí ho obývacia izba prepojená s kuchyňou, z obývacej izby je výstup na priestrannú prestrešenú terasu vybavenú elektricky ovládanou pergolou a 4x samostatná spálňa. Dom je riešený vstupnou chodbou, za ktorou sa nachádza hala. V prednej časti domu sa nachádza hosťovská izba, samostatné WC a obývacia izba s kuchyňou, komorou a technická miestnosť. V zadanej časti sa nachádzajú 3x samostatné spálne a kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom.
VÝHODY PONUKY
Výhodou bývania v tomto krásnom rodinnom dome je predovšetkým lokalita, tiché a pekné prostredie, komfortnosť a vybavenosť nehnuteľnosti, v prípade záujmu je dom na predaj kompletne zariadený. Okolie domu je upravené a udržované záhradníkom, bazén je bónusom aj pre náročného klienta, možnosť bývania bez ďalších investícií.
Maklér:
|
Kontakt: |