Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
Vyhľadávanie
V ponuke je 10 nehnuteľností.

Exkluzívne predaj rodinného domu v obci Jelenec pri Nitre v peknom a tichom prostredí

Cena:
86 990,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Jelenec
Ulica: Jelenec
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 345
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI

 

POLOHA

 

Jelenec – 13 km vzdialený od Nitry

 

POPIS NEHNUTEĹNOSTI

 

Pre klienta, ktorý hľadá bývanie na vidieku v malebnom prostredí prírody, v obci obkolesenej lesmi Tríbečského pohoria, pre niekoho kto po práci hľadá kľud a relax vlastného domova, ponúkame rodinný dom na peknom veľkom pozemku v obci Jelenec.

 

Rodinný dom je v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu má zastavanú plochu 170 m2, pozemok má 8 árov.Dom je postavený v kombinácii nepálená tehla, pôvodná časť domu, zadná časť domu, hala je vyhotovená z pálenej tehly a je celá podpivničená. Kúrenie je riešené kombináciou kúrenia plynového – gamatky a kachle na pevné palivo. Dom je napojený na elektrinu, plyn a voda je riešená vlastnou studňou. Pri dome je  prípojka  sa na obecnú vodu, kanalizáciu a obecný internet.

 

Dom je riešený vstupnou chodbou kde je z jednej časti vstup do pristavanej haly, jednej menšej miestnosti a dvoch spální. Priamo z chodby je vstup do kuchyne, pri ktorej je kúpeľňa a špajza s výstupom na povalu. Z chodby z druhej časti vstupujeme do ďalších dvoch obytných miestností, ktoré  sú kompletne podpivničené. Svojou dispozíciou a veľkorysým priestorom poskytuje dom možnosti na viaceré variácie peknej rekonštrukcie.

Pri dome sú menšie murované prístavby, ktoré ponúkajú rôzne možnosti využitia, prípadne prestavby.

 

Obec má výbornú občiansku vybavenosť, škola, škôlka, lekár, zubár, obchody, reštaurácie, blízko obce je  chatová oblasť,  okolie poskytuje turistické možnosti, cykloturistiku, pohorie Tríbeč, Gýmeš hrad, jazerá.

 

VÝHODY PONUKY

 

Nehnuteľnosť, pri ktorej klient môže zrealizovať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, pekný veľký pozemok,  v bezprostrednej blízkosti pekné prírodné prostredie, dobrá a rýchla dostupnosť do mesta.

 

 

Maklér:

makler
Maklér:Melicherova Zuzana
Telefón:0918527931
E-mail:melicherovareality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.