Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
Vyhľadávanie
V ponuke je 49 nehnuteľností.

Exkluzívne predaj atraktívnej nehnuteľnosti vhodnej na podnikanie a bývanie v Nitre v centre

Cena:
1,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Nitra
Ulica: Sládkovičova
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 110 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 236
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI

 

POLOHA – Nitra – centrum

 

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

 

Atraktívna veľkometrážna nehnuteľnosť – priestor nachádzajúci sa v historickej vilke s pozemkom, vhodná na podnikanie aj bývanie, pre klienta, ktorý preferuje super polohu širšieho centra na podnikanie, prípadne podnikanie spojené s bývaním, alebo pre klienta, ktorý túži bývať v širšom centre s vynikajúcou polohou vo veľkometrážnom byte so záhradkou s možnosťou posedenia, bezproblémového parkovania.

 

Exkluzívne ponúkame na predaj 4.izb nehnuteľnosť vo výmere 110 m2 úžitkovej plochy s pivnicou 10 m2, na pozemku 5,5 á.. Staromestská vilka je 75 ročná, postavená z tehly, podpivničená, so škridlovou strechou. Bytová – prevádzková nehnuteľnosť sa nachádza na vyvýšenom prízemí obytného domu, kde sa nachádza na poschodí ešte jedna bytová jednotka, v spoločnom vlastníctve sú priestory chodba, schodisko a pozemok. V roku 2011 prebehla kompletná rekonštrukcia nehnuteľnosti bytu, nové sú všetky rozvody elektriny, vody, kanalizácie a kúrenia, nové sú stierky, okná, podlahy, zrenovované drevené parkety, nová je kúpeľňa, kuchyňa.

 

Riešením je byt 4.izb prislúcha mu zádverie, 3x izba vo výmere cca 20 m2, kuchyňa a jedáleň, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC a samostatné WC, pivnica.

 Momentálne v danej nehnuteľnosti sa nachádza prevádzka ambulancie spolu s masážnym salónom, je možné o odkúpené celého zariadenia / dohodou /, takže nehnuteľnosť je upravená a zariadená na daný účel a v takom stave sa predáva, ale je možnosť úpravy za minimálne náklady na bývanie, respektívne na iné možnosti podnikania – kancelária, ambulancia, predajňa. Keďže je nehnuteľnosť veľkometrážna, je možné bývanie spojiť s podnikaním. Pozemok má okrasnú úpravu s otvorenou terasou s posedením.

 

VÝHODY

 

Najväčšou výhodou je poloha širšieho centra, dostupnosť, veľkometrážnosť nehnuteľnosti, variabilita užívania, vynikajúca investícia,

Maklér:

makler
Maklér:Zuzana Melicherová
Telefón:00421 918 527 931
E-mail:melicherovareality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.